taxi-tefelon-wadowice
604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

TAXI Energy 2000 Przytkowice

Klub Energy 2000 - małopolskie centrum rozrywki

6-osobowe-taxi

6-osobowe taxi
Wygodna taksówka dla 6 osób wraz z bagażami

taxi-tefelon-wadowice

Do dyspozycji
Czynne każdy dzień tygodnia

taxi-platnosc-karta

Płatność kartą
Zapłać kartą Visa, Master Card oraz Maestro

Klub - dyskoteka Energy 2000 w każdy piątkowy i sobotni wieczór zamienia się w niesamowite miejsce zabawy, muzyki i tańca dla ponad 1000 osób. W klubie organizowane są cykliczne, muzyczne lub tematyczne imprezy, urozmaicone rozmaitymi atrakcjami, takimi jak: koncerty najlepszych dj-ów i zespołów muzycznych, konkursami, akcjami promocyjnymi itp. Klub stawia w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo gości i gwarantuje dobrą zabawę i 100% zadowolenia.

Kursy do energy2000

taksówka energy 2000 24h

Transport Przytkowice i okolice

Bywalcy dyskoteki najczęście zostawiają w internecie opinie w stylu:

Najlepszy klub na świecie, mega klimat :) polecam w 100% Jesli chcesz zobaczyc cos czego jeszcze nie widziałeś musisz tu przyjechać :)))))

W klubie kręconych było wiele produkcji telewizyjnych. Odbywają się także radiowe i internetowe transmisje na żywo z koncertów.

Dojazd do Energy 2000

Klub znajduje się w Przytkowicach, w odległości 25 km od Krakowa. Najlepszy dojazd do Energy 2000 zapewni TAXI Przytkowice 604-170-052, dostępne pod telefonem przez cały tydzień.

Obsługuję dojazdy przed i po imprezach dla grupy do 6 osób naraz (w jednym kursie, taksówka 6-osobowa). Dzięki temu jestem w stanie zapewnić najtańszą cenę za transport.

Kursy rozpoczynam z postoju taxi przy placu Kościuszki - dlatego dojazd może zabrać ok. 20 minut.