taxi-tefelon-wadowice
604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

TAXI Energylandia Zatorland

Park rozrywki w Zatorze

6-osobowe-taxi

6-osobowe taxi
Wygodna taksówka dla 6 osób wraz z bagażami

taxi-tefelon-wadowice

Do dyspozycji 24/7
Czynne przez całą dobę, każdy dzień tygodnia

taxi-platnosc-karta

Płatność kartą
Zapłać kartą Visa, Master Card oraz Maestro

EnergyLandia w Zatorze to największy w tej części Polski park rozrywki, który ma do oferowania swoim gościom mnóstwo atrakcji. Nastawiony na rodzinną, całodzienną zabawę park jest obowiązkowym punktem do odwiedzenia. W Energylandii znajdują się m.in. największe rollercoastery bijące wszelkie krajowe rekordy: wysokości, prędkości oraz długości trasy.

Jak dojechać do parku bez samochodu? Wystarczy zadzwonić po Taxi do Energylandii - telefon 604 170 052.

Zatorland - jest unikalnym, tematycznym parkiem rozrywki w którym cała rodzina może się bawić od rana do wieczora. Główną atrakcją jest DinoZatorland, jedyny w Europie Park ruchomych dinozaurów. Ponadto na gości czeka Parki Mitologii, Park Bajek, Park Owadów oraz strefa zabawy Lunapark.

Aby dostać się lub wrócić z całodziennej zabawy wystarczy sięgnąć po telefon do Zatorland TAXI - 604 170 052.

taksówka zator 24h

transport energylandia

zator energylandia

 

Inwałd - rodzinne parki rozrywki

Park Miniatur "Świat Marzeń" położony w Inwałdzie k/Wadowic park rozrywki z wiernymi modelami najbardziej znanych budowli z całego świata. W Parku znajdują się również atrakcje lunaparkowe, m.in.: Zielony Labirynt, Koło Młyńskie, Pirat, Autoscooter, Egipt Horror Show, Kino 5D Max, Pirat Show, Symulator, Rollercoaster, Rapid River, a także punkty gastronomiczne i sprzedaży pamiątek.

Dinolandia (obok Parku Miniatur) to kolejne miejsce rodzinnej rozrywki, w którym można cofnąć się w czasie i przenieść się w czasie do epoki dinozaurów. Park Dinozaurów prezentuje imponujące figury przedstawicieli świata wymarłych dinozaurów od t-rex'a po diplodoka. Oprócz tego na gości czekają dmuchane zjeżdżalnie, bungee, małpi gaj, Jaskinia Tajemnic, ścianka spinaczkowa, kule wodne oraz kolejka Pirat.

Najprostszą sposobem dostania się do Parku Dinozaurów w Inwałdzie jest Dinolandia TAXI - zadzwoń - 604 170 052 i rezerwuj kurs już teraz.

Taksówka Inwałd park miniatur

Transposrt park miniatur

park miniatur inwałd