taxi-tefelon-wadowice
604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

Atrakcje Wadowic i okolic dostępne!

Największe atrakcje Wadowic i okolic ponownie dostępne!

Data publikacji: 02.06.2021

Ponownie działające hotele, kawiarnie, restauracje, kina oraz teatry, a także planowane w najbliższych dniach otwarcie parków rozrywki, dyskotek i sali zabaw to coś, na co długo i niecierpliwie czekaliśmy. Stopniowo powracamy do upragnionej „normalności” oraz możliwości korzystania z ulubionych form aktywności. Osoby planujące odwiedzić Wadowice oraz okolice mogą liczyć na mnóstwo atrakcji! 

Wadowice zapraszają po przerwie 

Nareszcie możemy zjeść obiad w ulubionej restauracji, a popołudnie spędzić na pysznej, aromatycznej kawie i ciastku na ogródku w kawiarni. Możemy ponadto pójść do kina i teatru, a od 28 maja także na siłownię, basen, czy zajęcia fitness. W najbliższych dniach w końcu posłuchamy również muzyki na żywo w plenerze lub klubie. Co więcej, udamy się do najpopularniejszych parków rozrywki, gdzie zaznamy zupełnie nowych wrażeń. Przypominamy, że największy z nich – Energylandia w Zatorze otwiera się już 6 czerwca! 

Luzowanie obostrzeń szczęśliwie pokrywa się ze zbliżającym się okresem letnio-wakacyjnym, co jeszcze bardziej zachęca nas do spędzania czasu poza domem, na świeżym powietrzu. Gwarantujemy, że wszyscy mieszkańcy Wadowic, jak i turyści mający w planach weekendowy przyjazd do tego miasta nie będą zawiedzeni. 

Taxi Wadowice – bezpieczne przejazdy w każde miejsce

Mimo coraz to swobodniejszej i radośniejszej atmosfery, pamiętajmy, aby wciąż dbać o swoje zdrowie. Wszystkich, którzy chcą szybko i bezpiecznie przemieszczać się po Wadowicach oraz okolicach, zachęcamy do skorzystania z dostępnej całodobowo i dezynfekowanej po każdej trasie Taxi Wadowice! To zdecydowanie najlepszy w tym czasie środek transportu, którym każdy z Klientów dotrze w dowolnie wybrane przez siebie miejsce w maksymalnie komfortowych i higienicznych warunkach. 

Jesteśmy w pełni gotowi na nowy, rozpoczynający się sezon, w który wchodzimy z podwójną energią. Wystarczy tylko jeden telefon 604-170-052, aby bezpiecznie dojechać na spotkanie z dawno niewidzianymi znajomymi w ulubionej kawiarni lub klubie bądź odwiedzić jedną z atrakcji naszego regionu! 

Taxi Wadowice niskie ceny

Taxi na telefon

Taksówka dostępna 24 na dobę