604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

Wygodne taxi dla 6 osób

taksówka wadowice 604 170 052

Wygodne taxi dla 6 osób

Naszym klientem jest często duża rodzina (nawet z czworonogami) lub grupa przyjaciół, którą trzeba dowieź lub odebrać z przyjęcia. Do pasażerów dochodzą jeszcze zwykłe bagaże lub gabarytowe jak np. narty. Dla naszej firmy Taxi Wadowice nie stanowi to problemu. Niezliczone kilometry i najróżniejsi klienci nauczyli nas, że musimy być przygotowani na bardzo nietypowe sytuacje, a przede wszystkim na przewóz sporej grupy osób jednoczesnie. 

Duża taksówka (dla 6 osób)

Dlatego w roli taxi najlepiej spisuje się samochód większy od zwykłej osobówki. W ten sposób zamiast angażować w przewóz drugi samochód - do naszej Toyoty możemy zabrać bez problemu 6 osób wraz z bagażami. Co ważne podróż przebiegnie w komfortowych warunkach, bo auto jest zarejestrowane właśnie na tyle osób (+kierowca).

Jest to idealne auto do obsługi wesel, imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych. Sprawdzi się także dla grupy przyjaciół wracających z pubu czy restauracji. Nasza 6-osobowa taksówka świetnie nadaje się na kursy na lotniska w Krakowie oraz Katowicach. Miejsca jest tyle, że zabierzecie się Państwo wszyscy razem i to z bagażami!

Zadzwoń na telefon 604 170 052 i zamów dużą taksówkę a zyskasz:

  • profesjonalną obsługę – zarówno dla klientów biznesowych, firm, jak i prywatnych osób
  • duże i wygodne auto – zapewniający wysoki komford jazdy
  • przestronny bagażnik – pomieści bagaże nawet kilkuosobowej grupy podróżnych
  • szybki i bezpieczny kurs – zlecenia wykonują doświadczeni kierowcy, którzy przestrzegają przepisów oraz zachowują wysoką kulturę jazdy

  taxi wadowice duży samochód

  taxi wadowice duży samochód

  taxi wadowice duży samochód

  taxi wadowice duży samochód

  taxi wadowice duży samochód

  taxi wadowice duży samochódtaxi wadowice 604 170 052 mapa