604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

6-osobowa taksówka

taksówka wadowice 604 170 052

6-osobowa taksówka

Naszym klientem jest często duża rodzina (nawet z czworonogami) lub grupa przyjaciół, którą trzeba dowieź lub odebrać z przyjęcia. Do pasażerów dochodzą jeszcze zwykłe bagaże lub gabarytowe jak np. narty. Dla naszej firmy Taxi Wadowice nie stanowi to problemu. Niezliczone kilometry i najróżniejsi klienci nauczyli nas, że musimy być przygotowani na bardzo nietypowe sytuacje, a przede wszystkim na przewóz sporej grupy osób jednoczesnie. 

Duża taksówka (dla 6 osób)

Dlatego w roli taxi najlepiej spisuje się samochód większy od zwykłej osobówki. W ten sposób zamiast angażować w przewóz drugi samochód - do naszej Toyoty możemy zabrać bez problemu 6 osób wraz z bagażami. Co ważne podróż przebiegnie w komfortowych warunkach, bo auto jest zarejestrowane właśnie na tyle osób (+kierowca).

Jest to idealne auto do obsługi wesel, imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych. Sprawdzi się także dla grupy przyjaciół wracających z pubu czy restauracji. Nasza 6-osobowa taksówka świetnie nadaje się na kursy na lotniska w Krakowie oraz Katowicach. Miejsca jest tyle, że zabierzecie się Państwo wszyscy razem i to z bagażami!

Pamiętaj że naszą taksówkę zawsze można znaleźć na postoju taxi (Plac Kościuszki).

Samochód 6-osobowy

Transport dla 6 osób

6 osobowa taksówka

Zadzwoń na telefon 604 170 052 i zamów dużą taksówkę a zyskasz:

  • profesjonalną obsługę – zarówno dla klientów biznesowych, firm, jak i prywatnych osób
  • duże i wygodne auto – zapewniający wysoki komford jazdy
  • przestronny bagażnik – pomieści bagaże nawet kilkuosobowej grupy podróżnych
  • szybki i bezpieczny kurs – zlecenia wykonują doświadczeni kierowcy, którzy przestrzegają przepisów oraz zachowują wysoką kulturę jazdy