taxi-tefelon-wadowice
604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

6-osobowa taksówka

Moimi klientami są często duże rodziny (nawet z czworonogami) lub grupa przyjaciół, którą trzeba dowieź lub odebrać z przyjęcia. Do pasażerów dochodzą jeszcze zwykłe bagaże lub gabarytowe jak np. narty. Dla mojej firmy Taxi Wadowice nie stanowi to problemu. Niezliczone kilometry i najróżniejsi klienci nauczyli mnie, że muszę być przygotowany na bardzo nietypowe sytuacje, a przede wszystkim na przewóz sporej grupy osób jednoczesnie. 

Duża taksówka (dla 6 osób)

Dlatego w roli taxi najlepiej spisuje się samochód większy od zwykłej osobówki. W ten sposób zamiast angażować w przewóz drugi samochód - do mojej Toyoty mogę zabrać bez problemu 6 osób wraz z bagażami. Co ważne podróż przebiegnie w komfortowych warunkach, bo auto jest zarejestrowane właśnie na tyle osób (+kierowca).

Jest to idealne auto do obsługi wesel, imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych. Sprawdzi się także dla grupy przyjaciół wracających z pubu czy restauracji. Moja 6-osobowa taksówka świetnie nadaje się na kursy na lotniska w Krakowie oraz Katowicach. Miejsca jest tyle, że zabierzecie się Państwo wszyscy razem i to z bagażami!

Pamiętaj że moją taksówkę zawsze można znaleźć na postoju taxi (Plac Kościuszki).

Samochód 6-osobowy

Transport dla 6 osób

6 osobowa taksówka

Zadzwoń na telefon 604 170 052 i zamów dużą taksówkę a zyskasz:

  • profesjonalną obsługę – zarówno dla klientów biznesowych, firm, jak i prywatnych osób
  • duże i wygodne auto – zapewniający wysoki komford jazdy
  • przestronny bagażnik – pomieści bagaże nawet kilkuosobowej grupy podróżnych
  • szybki i bezpieczny kurs – zlecenia wykonuję doświadczony kierowca, który przestrzega przepisów oraz zachowuję wysoką kulturę jazdy