taxi-tefelon-wadowice

Taxi dla firm 

Moja oferta jest również nastawiona na klientów biznesowych. Jako TAXI DLA FIRM proponowany jest bardzo wszechstronny zakres usług, z których można zamówić pozycje dostosowane do potrzeb firm i instytucji: 

  • Przewóz „door to door” pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych na spotkania, konferencje i wszelakie eventy. 
  • Transport klientów biznesowych na lotniska w całym kraju. 
  • Odbiór gości zagranicznych, pomoc z bagażami oraz pewny, szybki dojazd z ominięciem zakorkowanych miejsc. 

Klienci biznesowi oraz instytucjonalni mogą również zlecić dostarczenie przesyłek ekspresowych lub dokumentów pod docelowy adres.

Wystarczy zamówić taksówkę pod numerem telefonu 604 170 052. Realizacja usługi rozpocznie się natychmiast. Moja taksówka jest w ciągłej gotowości więc nie musisz się martwić że nie odbiorę.

Warto też zauważyć, że przewóz klientów biznesowych (również VIP) jest realizowany samochodem wysokiej klasy. Taksówkarskie usługi dla firm są realizowane zawsze w profesjonalny i dyskretny sposób.

Usługi dla firm

Usługi biznesowe

Transport dla firm

Prowadzisz firmę? Twoi pracownicy często poruszają się taksówkami? Zapraszam do skorzystania z mojej oferty dla firm. Nawiązanie stałej współpracy ze mną pomoże Ci znacznie obniżyć koszty (przewidziane są atrakcyjne, stałe rabaty oraz przyjmowanie zamówień w pierwszej kolejności). Stała współpraca to gwarancja że zaoferuję ci najniższe ceny.

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy - zadzwoń 604 170 052. Wszystkie usługi są dokumentowane odpowiednimi rachunkami (możliwość rozliczenia kosztów).