604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

Oferta

taksówka wadowice 604 170 052

Oferta

Ciągła dyspozycyjność 24h / 7 dni w tygodniu

TAXI Wadowice jest jedną z wielu małych, wadowickich firm, mocno osadzonych w tradycji lokalnego, rodzinnego biznesu. Na przestrzeni ostatnich lat Wadowice z racji spuścizny Jana Pawła II, stały się turystyczną perłą Małopolski a w sezonie miasto odwiedzają rzesze turystów. Dom JPII, rynek i wadowickie kremówki są magnesami przyciągającymi do Wadowic gości z całego świata.

Miasto i powiat to także prężny ośrodek przemysłu i usług, z siedzibami wielu znaczących firm. Powstanie parku rozrywki Energylandia w pobliskim Zatorze mocno zwiększyło zapotrzebowanie na nasze usługi przewozowe.

Firma TAXI na telefon wyspecjalizowała się w obsłudze rosnącego ruchu turystycznego oraz lokalnego biznesu. Od wielu lat zajmujemy się lokalnym przewozem osób i staramy się sprostać zmieniającym się trendom i rosnącemu popytowi na usługi taksówkarskie.

Zdajemy sobie sprawę, że klienci oceniają taksówki pod kątem kilku faktów:

  • Po pierwsze - ciągła dyspozycyjność 24h / 7 dni w tygodniu
    Znakiem rozpoznawczym dobrej taksówki jest dyspozycyjność. Dlatego numer telefonu 604 170 052 jest zawsze włączony - dlatego jesteśmy w stanie przyjąć zlecenie w każdej chwili.
  • Po drugie - solidność
    Taksówka jest o tyle specyficznym biznesem, że zawsze musi być gotowa do przyjęcia, nawet nietypowego zlecenia np. dalekiego kursu. Ponadto dużą rolę odgrywa czystość i kultura osobista kierowcy. Staramy się aby spełnić wszystkie te wymagania.
  • Po trzecie - wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów
    TAXI Wadowice to nie tylko przewóz, ale także zaufanie klientów, którzy mogą liczyć elastyczność i pomoc kierowcy np. wniesienie lub odebranie bagażu, odbiór z lotniska, zakup drobnych produktów, omijanie korków i zatorów.

Zaangażowanie oraz doświadczenie gwarantują, że Taksówka Wadowice to najlepszy wybór, którego możesz dokonać. Duże grono stałych klientów jest najlepszym dowodem i jednocześnie nagrodą za nasze zaangażowanie.

Obsłużyliśmy tysiące klientów, w tym także setki zagranicznych turystów odwiedzających Wadowice oraz Zator

 Dołącz do grona zadowolonych klientów!

  taxi wadowice na telefon

  taxi wadowice na telefon

  taxi wadowice na telefon

  taxi wadowice na telefon

  taxi wadowice na telefon  taxi wadowice 604 170 052 mapa