604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

TAXI Sucha Beskidzka

taksówka wadowice 604 170 052 do kontekstu

TAXI Sucha Beskidzka

Najlepsze TAXI w Suchej

Sucha Beskidzka jest spore, powiatowe miasto miastem leżącym w kotlinie górskiej. Zarówno latem i zimą turyści odwiedzają Suchą Beskidzką ze względu na okalające miasto góry pasma Beskidów. Zimą dodatkowym magnesem przyciągającym fanów białego szaleństwa sa liczne wyciągi narciarskie. Sucha jest znana także z renesansowego zamku zwanego "Małym Wawelem” znajdującego się ok. 1km przed miastem od strony połnocnej. Zamek mieści w sobie zbiory Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej.  Miejscem wartym odwiedzenia jest także słynna z legendy o Janie Twardowski karczma Rzym. Drewniana karczma z początku XVIII wieku, położona jest niedaleko rynku.  W Suchej jest wiele miejsc, gdzie można udać się na wycieczkę rowerem. Wszystkie najbardziej znane szlaki rowerowe rozpoczynają się przed Suskim Zamkiem.

Nasza firma TAXI Sucha Beskidzka zapewni transport na terenie Suchej Beskidzkiej oraz okolicznych miejscowości.  Działamy od ponad 10 lat, jesteśmy solidną, bezpieczną i godną zaufania "taryfą" - co odzwierciedlają opinie Google na nasz temat wśród klientów.  Naszą bazą postojową jest postój taksówek w Wadowicach a dojazd zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy komfort transportu wraz z innymi, dodatkowymi usługami takimi jak:

  • drobne zakupy na telefon
  • Usługi transportowe dla firm (wystawiamy faktury)
  • Kursy na lotniska (trasa Sucha Beskidzka – Kraków Balice i Balice – Sucha Beskidzka oraz Sucha Beskidzka – Katowice Pyrzowice i z powrotem)
  • obsługa imprez towarzyskich i wesel

Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu więc nie czekaj, zadzwoń pod numer 604 170 052.

  taxi sucha beskidzka

  tafyfa sucha beskidzka

  tanie taxi sucha

 

W naszej taksówce zapłacisz kartą (akceptujemy Visa i Master Card)

karta płatniczataxi wadowice 604 170 052 mapa