604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

Zakupy na telefon z dostawą do domu

taksówka wadowice 604 170 052 do kontekstu

Zakupy na telefon z dostawą do domu

Drobne zakupy z dostawą do domu

Braki w barku, lodówce? Zabrakło papierosów? Potrzebujesz zakupów na telefon? Zadzwoń po Taxi Wadowice na tel.604 170 052!  Zakupy na telefon dostarczamy na terenie Wadowic, Zatora i okolic.

Wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Kierowca dostarczy je tak szybko, jak to będzie możliwe.

To idealne rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy nie mają czasu lub nie mogą wyjść do sklepu. Przyda się również w trakcie przyjęć, eventów czy spotkań towarzyskich, gdy w ostatnim momencie okazuje się, że czegoś zabrakło, a gospodarzowi nie wypada opuszczać gości. Usługa jest realizowana natychmiast, a cena za kupno i dowóz drobnych produktów taksówką w Wadowicach bardzo korzystna.

Czas realizacji zależy od rodzaju i ilości produktów oraz miejsca ich realizacji. Na ogół drobne acz pilne sprawunki (alkohol, napoje, papierosy) wykonujemy w najbliżej położonym sklepie w okolicy miejsca zamieszkania klienta ale na życzenie taksówkarz może wykonać kurs do wskazanego punktu.

Zamówienie dostawy domu na telefon jest niezwykle proste – wystarczy zadzwonić na najtańsze w Wadowicach Taxi tel. 604 170 052 i przekazać dyspozytorowi listę potrzeb oraz adres zamieszkania. 

Dostarczamy także dania z restauracji oraz catering!

  zakupy na telefon

  taxi alkohol dowóz

  papierosy na telefon

  drobne zakupy dowóz

  drobne zakupy na telefon

  zakupy z dostawą

 

Nie musisz nawet mieć gotówki! Za usługę możesz zapłacić kartą.

karta płatniczataxi wadowice 604 170 052 mapa