604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

Taxi Zator

taksówka wadowice 604 170 052

Taxi Zator

Taksówka Zator, Bezpieczne i Wygodne Przewozy

Zadzwoń teraz i zamów najtańsze Taxi w Zatorze

Zator jest miejscowością wartą odwiedzenia. Realizujemy kursy do/z Zatora jako przejazdy miejscowe bez dodatkowych kosztów. Kursy rozpoczynamy z miejsca postojowego czyli postoju taksówek w Wadowicach a dojazd zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Szczególnie polecamy dowóz pasażerów do największych atrakcji w okolicy - położonych w Zatorze parków rozrywki Energylandia i Zatorland. Oferujemy dojazd pod samą bramę wejściową m.in. z dwórców kolejowych i autobusowych w Oświęcimiu.

zamów taxi zator

zamów taxi zator

zamów taxi zator

 

Nasza firma taksówkarska jest rzetelnym i godnym zaufania przewoźnikiem. Działamy w Zatorze i okolicy od wielu lat oferując usługi przewozu osób.  Zaangażowanie oraz doświadczenie gwarantują, że Taksówka Zator to najlepszy wybór, którego możesz dokonać.

W trosce o wygodę i zadowolenie naszych klientów stale poszerzamy wachlarz usług oraz jesteśmy otwarci na niestandardowe zlecenia! Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie wygodę, wysoki standard obsługi oraz korzystną cenę. Kontakt całodobowy z kierowcą zapewni wykonanie kursu w dogodnej dla Klienta porze. 

Poszukujesz noclegu w Zatorze (1km od Parku Rozrywki Energylandia)? Apartamenty Kotewka w Zatorze zapewniają nocleg już od 50 zł od osoby w sezonie. Polecamy - tel 604 931 443.

  taxi zator

  tanie taxi zator

  taxi zator 24h