taxi-tefelon-wadowice
604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

TAXI ZATOR - Najlepszy wybór

Wygodny Dojazd do Energylandii i Zatorlandu

Zadzwoń teraz i zamów najtańsze Taxi w Zatorze

6-osobowe-taxi

6-osobowe taxi
Wygodna taksówka dla 6 osób wraz z bagażami

taxi-tefelon-wadowice

Do dyspozycji
Czynne każdy dzień tygodnia

taxi-platnosc-karta

Płatność kartą
Zapłać kartą Visa, Master Card oraz Maestro

Moja firma taksówkarska jest rzetelnym i godnym zaufania przewoźnikiem. Działam w Zatorze i okolicy od wielu lat oferując usługi przewozu osób.  Zaangażowanie oraz doświadczenie gwarantują, że Taksówka Zator to najlepszy wybór, którego możesz dokonać.

W trosce o wygodę i zadowolenie moich klientów stale poszerzam wachlarz usług oraz jestem otwarty na niestandardowe zlecenia! Moja oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie wygodę, wysoki standard obsługi oraz korzystną cenę. Kontakt całodobowy z kierowcą zapewni wykonanie kursu w dogodnej dla Klienta porze. 

zamów taxi zator

zamów taxi zator

zamów taxi zator

Zator jest miejscowością wartą odwiedzenia. Realizuje kursy do/z Zatora jako przejazdy miejscowe bez dodatkowych kosztów. Kursy rozpoczynam z miejsca postojowego czyli postoju taksówek w Wadowicach a dojazd zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Szczególnie polecam dowóz pasażerów do największych atrakcji w okolicy - położonych w Zatorze parków rozrywki Energylandia i Zatorland. Oferuję dojazd pod samą bramę wejściową m.in. z dwórców kolejowych i autobusowych w Oświęcimiu.

Poszukujesz noclegu w Zatorze (1km od Parku Rozrywki Energylandia)? Apartamenty Kotewka w Zatorze zapewniają nocleg już od 50 zł od osoby w sezonie. Polecamy - tel 604 931 443.