604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

Taxi Zator

taksówka wadowice 604 170 052 do kontekstu

Taxi Zator

Zator. Bezpieczna i wygodna taksówka na telefon

Zadzwoń teraz na numer 604 170 052 i zamów Taxi Zator

Zator jest miejscowością wartą odwiedzenia i położoną bardzo blisko Wadowic. Realizujemy kursy do/z Zatora jako przejazdy miejscowe bez dodatkowych kosztów. Naszą bazą postojową jest postój taksówek w Wadowicach a dojazd zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Szczególnie polecamy dowóz pasażerów do największych atrakcji w okolicy - położonych w Zatorze parków rozrywki Energylandia i Zatorland. Oferujemy dojazd pod samą bramę wejściową m.in. z dwórców kolejowych i autobusowych w Oświęcimiu i Wadowicach.

  zamów taxi zator

  taksówki w zatorze

  taxi zator

 

Nasza firma taksówkarska jest rzetelnym i godnym zaufania przewoźnikiem. Działamy w Zatorze, Wadowicach i okolicy od wielu lat oferując usługi przewozu osób.  Zaangażowanie oraz doświadczenie gwarantują, że Taksówka Zator to najlepszy wybór, którego możesz dokonać. W naszej ofercie znajduje się:

  • 6 osobowy, duży samochód – wygodna i komfortowa podróż
  • zakupy na telefon
  • dyspozycyjność 24h / 7 dni w tygodniu
  • kursy (wraz z bagażami) na lotniska (trasa Zator – Kraków Balice i Balice – Zator oraz Zator – Katowice Pyrzowice i Pyrzowice – Zator)
  • obsługa imprez i spotkań towarzyskich
  • dojazd taxi do klubu Energy 2000 (Przytkowice) oraz Energylandii i Zatorlandu

  taxi zator

  tanie taxi zator

  taxi zator 24h

W trosce o wygodę i zadowolenie naszych klientów stale poszerzamy wachlarz usług oraz jesteśmy otwarci na niestandardowe zlecenia! Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie wygodę, wysoki standard obsługi oraz korzystną cenę. Kontakt całodobowy z kierowcą zapewni wykonanie kursu w dogodnej dla Klienta porze. 

 

Akceptujemy płatności kartami Visa i Master Card.

karta płatniczataxi wadowice 604 170 052 mapa