taxi-tefelon-wadowice
604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

Taxi Andrychów - Najlepszy wybór

Usługi taksówkarskie Andrychów, Szybko i Bezpiecznie

6-osobowe-taxi

6-osobowe taxi
Wygodna taksówka dla 6 osób wraz z bagażami

taxi-tefelon-wadowice

Do dyspozycji 24/7
Czynne przez całą dobę, każdy dzień tygodnia

taxi-platnosc-karta

Płatność kartą
Zapłać kartą Visa, Master Card oraz Maestro

Moja firma taksówkarska zajmuje się przewozem już od ponad 20 lat. Sumienność, rzetelność, punktualność oraz dyskrecja zapewnia moim klientom komfortowy i bezpieczny kurs. Oferuję przewozy taxi w Andrychowie i okolicznych miejscowościach. 

Poza podstawowymi usługami związanymi z przewozem osób na terenie Andrychowa i okolic, proponuje również:

  • Usługi dla firm( wystawianie faktur),
  • Przewozy do okolicznych atrakcji (Park Miniatur, Dinolandia, Energylandia w Zatorze, Klub Energy 2000),
  • Zwiedzanie Andrychowa,
  • Drobne zakupy na telefon z dowozem do domu,
  • Odbiór i dowóz pasażerów na dworce PKP i  lotniska  w Krakowie i Katowicach (kursy: Andrychów – Kraków Balice oraz Andrychów – Katowice Pyrzowice).
  • Dostarczanie przesyłek kurierskich, paczek, dokumentów.
  • Obsługi imprez: wesela, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie(rozwożenie gości, nocne kursy z barów i restauracji).

Każdy kurs rozpoczynam z postoju taksówek Wadowicach, dlatego warto pamiętać, że dojazd zajmie około 10-15 minut.

taksówka kalwaria

taksówka kalwaria

taksówka kalwaria

Andrychów jest małym miastem położonym obok Wadowic. Głównymi walorami turystycznymi Andrychowa są: Beskid Andrychowski (wschodnia część Beskidu Małego) oraz Starówka andrychowska w klimacie małego, galicyjskiego, górskiego miasta. W centrum znajduje się również Pałac Bobrowskich otoczony parkiem i stawem.

Oferta turystyczna gminy jest zróżnicowana: może być atrakcyjna zarówno dla turysty zainteresowanego aktywnym wypoczynkiem jak i rekreacją. Nieopodal znajduje się góra Kocierz, z której szczytu rozpościerają się malownicze widoki. Znajdziemy tam również ośrodek wypoczynkowy Kocierz Hotel & SPA, w którym zjemy dobre jedzenie, zregenerujemy siły w spa lub skorzystamy z pokoi noclegowych. W centrum Andrychowa znajduje się malowniczy Park Miejski ze stawem pełnym ptactwa oraz wiele dobrych restauracji. Spora część osób odwiedza to miasto również ze względu na Park Miniatur gdzie można zobaczyć Wieżę Eiffla, Bramę Brandenburską czy Wielki Mur Chiński. Park Miniatur znajduje się  w Inwałdzie nieopodal Andrychowa.