604-170-052 telefon-ikona

Zadzwoń

TAXI Energylandia Zatorland

taksówka wadowice 604 170 052 do kontekstu

TAXI Energylandia Zatorland

Park rozrywki w Zatorze

EnergyLandia w Zatorze to największy w tej części Polski park rozrywki, który ma do oferowania swoim gościom mnóstwo atrakcji. Nastawiony na rodzinną, całodzienną zabawę park jest obowiązkowym punktem do odwiedzenia. W Energylandii znajdują się m.in. największe rollercoastery bijące wszelkie krajowe rekordy: wysokości, prędkości oraz długości trasy.

Jak do jechać do parku bez samochodu? Wystarczy zadzwonić po Taxi do Energylandii - telefon 604 170 052.

Zatorland - jest unikalnym, tematycznym parkiem rozrywki w którym cała rodzina może się bawić od rana do wieczora. Główną atrakcją jest DinoZatorland, jedyny w Europie Park ruchomych dinozaurów. Ponadto na gości czeka Parki Mitologii, Park Bajek, Park Owadów oraz strefa zabawy Lunapark.

Aby dostać się lub wrócić z całodziennej zabawy wystarczy sięgnąć po telefon do Zatorland TAXI - 604 170 052.

  taxi zator energylandia

  energylandia taxi

  taxi zatorland dinozaury

 

Inwałd - rodzinne parki rozrywki

Park Miniatur "Świat Marzeń" położony w Inwałdzie k/Wadowic park rozrywki z wiernymi modelami najbardziej znanych budowli z całego świata. W Parku znajdują się również atrakcje lunaparkowe, m.in.: Zielony Labirynt, Koło Młyńskie, Pirat, Autoscooter, Egipt Horror Show, Kino 5D Max, Pirat Show, Symulator, Rollercoaster, Rapid River, a także punkty gastronomiczne i sprzedaży pamiątek.

Najwygodniejszą dojazd do Parku Miniatur oferuje 6 osobowe Inwałd TAXI - umów się pod numerem 604 170 052.

Dinolandia (obok Parku Miniatur) to kolejne miejsce rodzinnej rozrywki, w którym można cofnąć się w czasie i przenieść się w czasie do epoki dinozaurów. Park Dinozaurów prezentuje imponujące figury przedstawicieli świata wymarłych dinozaurów od t-rex'a po diplodoka. Oprócz tego na gości czekają dmuchane zjeżdżalnie, bungee, małpi gaj, Jaskinia Tajemnic, ścianka spinaczkowa, kule wodne oraz kolejka Pirat.

Najprostszą sposobem dostania się do Parku Dinozaurów w Inwałdzie jest Dinolandia TAXI - zadzwoń - 604 170 052 i rezerwuj kurs już teraz.

  park miniatur inwałd taxi

  inwałd taxi dinolandia

  taxi inwałd park miniatur

 

Jeżeli brakuje ci gotówki, akceptujemy płatności kartą Visa, Master Card oraz Maestro.

karta płatniczataxi wadowice 604 170 052 mapa